У віці 23 років, почувши свідчення своєї дружини, Карл Г. Стівенс увірував у Христа. З того часу він присвятив себе служінню проповіді Слова Божого, вивчаючи Біблію та застосовуючи її у своєму житті.
Пастор Стівенс прийняв церкву в 1962 році в місті Вулвіч штату Мейн. Церква складалася з 16-тьох чоловік, включаючи сім’ю пастора. До 1970 року церква зросла до 800 людей. У 1971 році він започаткував Біблійний коледж. Спочатку було 18 студентів, які збирались на заняття двічі на тижден ь. Восени 1972 року група студентів збільшилася до 75-ти людей, серед яких був теперішній пастор церкви Томас Шаллер, і коледж перейшов на денну та вечірню форми навчання.
Бачення пастора Стівенса було в тому, щоб досягнути цілий світ проповіддю Завершеної Роботи. Його бачення також включало молитовні зустрічі, недільні школи, закладання церков, християнські школи, радіо- та телепередачі, біблійний клуб для дітей та інше. Навесні 1973 року коледж, який налічував 100 студентів, переїхав у місто Саут Бервік штату Мейн. Тут коледж розширився до 400 студентів. Саме звідси виїжджали наші перші місіонери в Ель Сальвадор, Індію та Англію.
У 1976 році Церква переїхала в більше місто – Ленокс штату Масачусетс. Церква і коледж зросли, розвинулись і стали висилати місіонерів всередині країни та по всьому світу. До Європи перша місіонерська команда на чолі з пастором Томасом Шаллером виїхала роком раніше. Таким чином у 1975 році була заснована церква у Фінляндії. Звідти місіонери почали таємно відвідувати тодішній Радянський Союз.
У 1987 році служіння переїхало в теперішнє приміщення в місті Балтімор штату Меріленд і відтоді стало називатись «Світовим служінням «Більша Благодать» ( Greater Grace World Outreach). Раніше церква називалась «Біблія говорить» (Bible speakes).
У червні 2008-го року Карл Г. Стівенс відійшов додому, в Небеса.
У 2005-му році старійшини «Світового служіння «Більша Благодать» вибрали Томаса Шаллера головним старійшиною і пастором служіння. На сьогодні служіння налічує понад 400 церков по цілому світу, з них 59 церков (у 23 країнах) в Європі.
Більше інформації про служіння можна знайти на сайті: www.ggwo.org